Yoksa bu yazın rengi pembe mi olacak?

Üstünlük pembe renkte!

Coachella müzik şenliğinin birinci haftasını geride bırakırken ünlü isimlerin birbirinden farklı kombinlerine tanıklık ettik. Bu sene şenliğin teması spor giysi ve sadelik üzerineydi. Kombinleri incelediğimizde şenliğin göze çarpan renginin pembe olduğunu görmekteyiz.

Gardıroplarınızda pembeye yer açın

E madem şenlikte pembe bu kadar öne çıkmış bu biçimde gardıroplarınızı pembeye hazırlama vakti! Pembe demek güç, sevgi ve iç hoşluk demek. Düz renk bir kombin yaptığınızda pembe çantayla ya da pembe bir takıyla kıyafetlerinizde canlılık yakalayabilirsiniz. Bilhassa ben beyaz ve pembe ahengini fazlaca yakıştırıyorum.

Kot ve pembe ahengi

Kot pantolon ya da kot etek tercih sizin fakat şunu kesin bir biçimde söyleyebilirim pembe renk ve kot mavisi kusursuz bir ikili!

Pembe blazer cekette!

Bu dönem biliyorsunuz ki blazer ceket patlaması yaşadık. Bilhassa kot pantolon ve blazer ceket kombinleri sık sık karşımıza çıkmakta. Ben spor ve şıklığı bir ortada fazlaca seviyorum. Evvelce ceket denilince aklımızda resmi giysiler canlanırken artık ise spor parçalarımıza şıklık katan bir ayrıntı haline geldi. Pembe renk modası başlamışken blazer ceketlerimizde pembe rengi tercih etmek için hoş bir vakit.