Super Bowl galibiyetiyle Eagles, Philadelphia şampiyonluklarında A-tie olacaktı.

Geçen yaz fotoğrafı çekilen Kaat, “Koridorda yürürken plaketimin nerede olacağına bakarken, Lefty Grove’un plaketine dokunarak fotoğrafımı çektirdim” dedi.

Shantz törene gelemedi, ancak sağlığı hâlâ iyi ve hafızası keskin – gerçi 1930’da, beş yaşındayken son Philadelphia A şampiyonluğunu hatırlamak için biraz fazla genç. Pennsylvania, Pottstown’da büyüyen Shantz, 1949’da A’lara katıldı ve Bender, Simmons ve Bing Miller’ı – Simmons’ı ikiye katlayarak 1929 Dünya Serisini Chicago Cubs’a karşı kazanmak için – Mack’in kadrosunda koç olarak tanıyordu. Bender, Shantz’ın ilk büyük lig atış koçuydu – çok iyi bir adam olduğunu söyledi, ancak kendi geliştirdiği bir adım olan kaydırıcısının sırlarını paylaşmadı.

Shantz gülerek, “Hayır, bana öğretmeye çalışmıyordu – öğretmeye değer olduğumu düşünmüyordu sanırım,” dedi. “Bana her zaman ‘Topu aşağıda tut, topu aşağıda tut, dizlerinin etrafında tutmaya çalış’ derdi. Bu yüzden topu mümkün olduğunca aşağıda tutmaya ve gol atmaya çalıştım.”

Daha sonra 16 yıllık bir kariyerde üç Yankees flama kazananı için oynayan Shantz, Mack için – yani resmi olarak – oynayan hayatta kalan son oyuncu. Takımın da sahibi olan Mack, 1950’de son sezonuna kaptanlık yaptığında 87 yaşındaydı.

“Connie’nin Earle adında bir oğlu vardı ve sonunda yönetimin çoğunu o devraldı çünkü Connie çok sessizdi; Asla fazla bir şey söylemedi,” dedi Shantz. “Hala insanlardan Connie Mack ile Casey Stengel arasındaki farkın ne olduğunu soran mektuplar alıyorum. ‘Biri hiçbir şey söylemedi ve diğeri asla susmadı’ diyorum.”

Mack, zafer patlamaları ve sefalet dönemleriyle 53 sezon (ikinci olan Tony La Russa’dan 18 fazla) rekorunu yönetti. Bu şekilde, Philadelphia A’sı, bir süre gelişen, sonra yıldızlarını satan ve her zaman hareketle flört eden Oakland yavrularını yansıtıyor.