Chiefs Super Bowl'u kazandı. Taylor Swift Beyaz Saray'ı ziyaret edecek mi?

Beyaz Saray'a davet edilen spor takımları, genellikle etkinlikler için belirli bir bilet tahsisi alıyor ve süreci kamuoyuna açıklama yetkisi olmayan, süreci bilen bir kişiye ve diğer önemli kişilere göre yönetim konuk listesine karar vermiyor. her zaman gelmeye yetkili değildir. Örneğin süpermodel Gisele Bündchen, o zamanki kocası Tom Brady 2021'de Tampa Bay Buccaneers'ı ziyaret ettiğinde Beyaz Saray'ı ziyaret etmedi.

Ancak bu kişi, eğer Bayan Swift katılmak isterse yönetimin “bu işi halledeceğini” söyledi.

Bayan Swift'in Beyaz Saray'a yapacağı bir ziyaret, Bay Biden'ın yeniden seçilme hedefini güçlendirme ve muhtemel rakibi Donald'ın umutlarını raydan çıkarma gücüne sahip olduğu yönündeki (hiçbirini kendisinin kabul etmediği) çeşitli teorilere yeni bir ivme kazandıracaktır. J.Trump.

Son haftalarda Bay Biden'ın müttefikleri, Bayan Swift'in 2020'de yaptığı gibi bir destek sunabileceği beklentisiyle çalkalanıyor. Bay Trump da bu ihtimalden endişe ediyor gibi görünüyor. Hafta sonu bir sosyal medya gönderisinde Bayan Swift'in başarısına katkıda bulunan mevzuattan kendisinin sorumlu olduğunu söyledi.

Trump, “Ülkemizin tarihindeki en kötü, en yozlaşmış başkan olan sahtekar Joe Biden'ı desteklemesinin ve kendisine bu kadar çok para kazandıran adama sadakatsiz kalmasının imkânı yok” dedi. “Ayrıca, liberal olmasına ve muhtemelen bana katlanamamasına rağmen erkek arkadaşı Travis'ten hoşlanıyorum!”

34 yaşındaki Bayan Swift herhangi bir yorumda bulunmadı ancak geçmişte insanlar onun eserini sahiplenmeye çalıştığında pek olumlu tepkiler vermemişti. Her halükarda, meşguldü ve muhtemelen Tokyo'daki turundan Las Vegas'taki Super Bowl'a seyahat ettikten sonra jetlag yaşadı. Orada ulusal televizyonda bir içki içti, erkek arkadaşına destek olmak için aşağı yukarı zıpladı ve Chiefs'in galibiyetinden sonra öpüşmek için sahaya kadar ona eşlik etti.