Yerli üretim akıllı saat ne kadar yeterli? GM Watch inceleme!

Yerli üretim akıllı saat ne kadar yeterli? GM Watch inceleme!
General Mobile, bu yılın başlarında gerçekleştirdiği tanıtım etkinliğinde GM 22, GM 22 Plus ve GM 22 Pro akıllı telefonlarının yanı sıra birinci jenerasyon GM Watch akıllı saatini de vitrine çıkardı. Bugün ise GM Watch inceleme görüntüsüyla karşınızdayız.

GM Watch, son senelerda kullanması yaygınlaşan giyilebilir teknoloji alanındaki eser çeşitliliğini artırdı. Akıllı saat; metalik dairesel tasarımı ve dört farklı renk seçeneği bulunan silikon kordonuyla hem kompakt birebir vakitte şık bir tasarım sunuyor.

GM Watch inceleme! Kullanıcılara neler sunuyor?

Yeşil Robot
YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda GM Watch akıllı saatini inceliyoruz. Kelamı daha fazla uzatmadan ve sizleri videomuzla baş başa bırakalım. Yeterli seyirler.

GM Watch; 62 gram tartısında ve 48 mm x 48 mm x 12.9 mm boyutlarıyla kullanıcı karşısına çıkıyor. 1.28 inç TFT LCD dokunmatik bir panelle gelen akıllı saatin ekran çözünürlüğü ise 240×240 piksel. Öte yandan 2D Panda ekran müdafaa teknolojisine sahip.

Aygıtta koşma, yürüme, bisiklet, koşu bandı, kondisyon bisikleti, tırmanma, futbol, basketbol, tenis ve badminton üzere iç ve dış yer dahil toplamda 12 spor modu mevcut. Bu noktada antrenman dataları, CyweeMotion algoritması aracılığıyla kayıt altına alınıyor, tahlil ediliyor ve kullanıcıya rapor halinde sunuluyor.

Akıllı saatte 24 saat kesintisiz nabız ölçümü, uyku takibi, kandaki oksijen ölçümü, kalori takip, adım sayar, aktivite izleme, kadınsal sıhhat takibi ve nefes antrenmanları üzere sıhhat bilgilerinin ölçümü ve tahlili yapan çeşitli özellikler bulunuyor.

Eserde birinci etapta 5 farklı dahili kadran karşımıza çıkıyor. Lakin kullanıcılar dilerse, tıpkı isimli uygulaması üzerinden 40’dan fazla kadran seçeneğiyle akıllı saatlerini zevklerine bakılırsa özelleştirebiliyorlar. Bluetooth 5.1 takviyesi ve IP68 sertifikasıyla gelen modelin bataryası ise 300 mAh. Olağan kullanımda 10 güne varan pil ömrü sunan saat, şarjı bittiğinde manyetik soketli kablosuyla çarçabuk şarj edilebiliyor.

GM Watch özellikleri

• Ekran: 1.28 inç TFT LCD dokunmatik, 240×240 piksel çözünürlük, 2D Panda ekran müdafaa
  • Batarya: 300 mAh, 10 gün kullanım mühleti
  • İlişki: Bluetooth 5.1
  • Sıhhat dataları: Nabız ölçümü, uyku takibi, kandaki oksijen ölçümü, kalori takip, adım sayar, aktivite izleme, kadınsal sıhhat takibi ve nefes antrenmanları
  • Kordon renkleri: Mavi, siyah, kırmızı ve yeşil
  • Tartı: 62 gr
Pekala siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce GM Watch, beklentileri karşıladı mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın.