Alef: Mâl-i Hülya’nın Yıldızları Aybüke Pusat ve Taner Ölmez’den Birbirlerine Övgü Dolu Sözler!

Dijital platform dizilerinin, televizyona kıyasla daha fazlaca dikkat çektiği son periyotta, yerli dijital platformlarımızdan BluTV, bir epey ünlü ismi bir ortaya getiriyor. Aybüke Pusat ve Taner Ölmez’i bir ortaya getiren dizi Alef: Mâl-i Hülya, son günlerde en epeyce konuşulan üretimler içinde yerini alıyor. Hello Mecmuası için kamera karşısına geçen başrol oyuncuları, birbirleri hakkında övgü dolu sözler kullandı. İşte habere dair ayrıntılar…

BluTV’nin gizemli dizisi Alef: Mâl-i Hülya’nın başrol oyuncuları Aybüke Pusat ve Taner Ölmez, Hello Mecmuası için kamera karşısına geçti. Verdikleri röportaj esnasında birbirleri ile son derece yeterli anlaştıklarını söz eden ikili, övgü dolu kelamlar kullandı. Oyuncuların dijital platformdaki performansları izleyenler tarafınca son derece beğenildi. İşte haberin bilgileri…

Alef: Mâl-i Hülya’nın Yıldızları Aybüke Pusat ve Taner Ölmez’den Övgü Dolu Partnerlik Yorumu!

Birinci dönem başrolünde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in yer aldığı alışılmadık dijital platform dizisi Alef’in ikinci Sezonu Alef: Mâl-i Hülya izleyicilerin dikkatini çekiyor. Başrollerinde bu dönem Aybüke Pusat ve Taner Ölmez’in yer aldığı dizi, birinci dönemin yerini aratmadı.

bir arada Objektif Karşısına Geçtiler

yıllar evvel Medcezir dizisinde birlikte oynama fırsatı bulan Aybüke Pusat ve Taner Ölmez, bir daha bir ortaya gelmenin sevincini yaşarken, partner olmaktan ne kadar keyif aldıklarını lisana getirdi. Hello Mecmuası için objektiflerin karşısına geçen oyuncular, birbirlerine övgü dolu kelamlar sarf etti.

Çok Sakin ve Farkında!

Genç oyuncu Aybüke Pusat, rol arkadaşı Taner Ölmez’den bahsederken kendini onunla birlikte hayli rahat hissettiğini bilhassa lisana getirdi. Pusat, ‘Çok sakin ve epeyce farkında. Onunla oynarken inanç ortamı kurmakta hiç zorlanmadım. Her anında hayli rahat hissettim’ tabirlerini kullandı.

Aybüke Her Rolün Altından Kalkıyor!

Geçtiğimiz günlerde baba olan ve bunun heyecanını yaşamaya devam eden başarılı oyuncu Taner Ölmez ise partneri Aybüke Pusat’ın son derece başarılı olduğunu düşündüğünü söylemiş oldu. Ölmez, Pusat için ‘Aybüke oyunculuğunu beğendiğim bir arkadaşım ve her üstlendiği karakterin de altından çok başarılı bir biçimde kalktığını düşünüyorum’ dedi.